חנות מוצרי טבע עם המגוון הרחב בישראל

עולמנו משתנה. אנחנו משתנים. אנחנו מבינים שהחזרה לטבע ולכל מה שטבעי היא בלתי נמנעת. אנחנו מקשיבים לגוף שלנו. הגוף שלנו מבקש את זה – את מוצרי המזון הטבעיים והאורגניים הנקיים מכימיקלים ומהתערבות גנטית; את מוצרי הטיפוח והיופי שיד אדם אוהבת יצרה מחומרים טבעיים בלבד; את הפירות ואת הירקות שצומחים באדמה טובה וחזקה ונהנים ממים נקיים ומאור השמש. אם יש דבר אחד שלמדנו מהקדחתנות של החיים המודרניים, הוא שהם לא בהכרח בריאים ואולי אנחנו אמורים לחיות אחרת.

אחדים מאיתנו מבינים זאת מהר יותר מאחרים, ויודעים שהשינוי יגיע לחיינו רק אם אנחנו נשתנה. חלק מאיתנו כבר עושים שינוי, ובמעשים שלהם ניכרת השפעה של ממש. בחנות הטבע אלמוֹנדו השינוי הוא דבר שבשגרה והטבע הוא אורֵח של קבע שמזמין את כולנו להתענג עליו.

אז איך נכניס את הטבע לחיים? כנסו לחנות ותבינו.

מזון שהטבע הכין

באלמונדו – חנות למוצרים טבעיים ואורגניים  – לא מתפשרים על תו האיכות של הטבע ועל תִקְני הבריאה המחמירים הכוללים שמש חמה, מים טהורים ומינרלים טובים היישר מבטן האדמה. אצלנו מוצרי המזון, תוספי התזונה, מוצרי הטיפוח וחומרי הניקיון הם מוצרים טבעיים, אורגניים ובריאים. 

תזונה אורגנית לחיים אורגניים

בחנות אלמונדו תמצאו מגוון מוצרים של מזון אורגני מהארץ ומהעולם ושפע פירות וירקות אורגניים מהשדות ומהמטעים של חקלאי האזור. הגידולים החקלאיים נושאים תו תקן של חקלאות אורגנית, ואלמונדו מביאים אותם אליכם לצלחת כשהם נקיים ונטולי כימיקלים וחומרים מזיקים. 

ניחוח של טבע

כשאתם מטיילים בין המדפים העמוסים בכל טוב – גם בחנות עצמה וגם באתר המקוון – אתם ממש יכולים לנשום את ריח החיים הפשוטים והבריאים. הדגנים והגרנולה, הממרחים והקונפיטורות, הפירות היבשים וחליטות המרפא, תחליפי החלב והקפה, הממתקים העשויים קקאו נא וסוכרים טבעיים, המוצרים הטבעוניים ונטולי הגלוטן – מוצרי המכולת של אלמונדו הופכים כל קנייה לטיול מהנה בחיק הטבע. היכנסו כבר עכשיו לחנות האינטרנטית ותיהנו מחוויית הבריאות של אלמונדו. 

טיפוח וניקיון ברוח הטבע

 באלמונדו תמצאו שפע מוצרי טיפוח וניקיון המיוצרים מחומרים טבעיים בלבד ועומדים בסטנדרטים בין־לאומיים למוצרי טיפוח וניקיון אורגניים. כי לגוף שלנו מגיע הטוב ביותר, והטוב ביותר הוא הטבע. צוות אלמונדו ישמח להפנות אתכם למחלקת הקוסמטיקה והטיפוח בחנות ולייעץ לכם על מוצרי שיער בריאים, על קרמים משמנים טבעיים, על סבונים ריחניים ומיוחדים שנוצרו בידיים מיומנות ואוהבות, על דאודורנטים נטולי מתכות, על איפור טבעי שאינו מזיק לעור ועל מוצרים מעולים רבים אחרים. כמו כן צוות אלמונדו לא שוכח כמה אתם אוהבים לשמור על ניקיון הבית וממליץ לכם להתעניין גם במוצרי הניקוי שישמרו על בריאותכם.

בקרו היום בחנות האינטרנטית  

עד שיזדמן לכם להגיע אלינו לפרדס חנה, נשמח להכירכם במרחב האינטרנטי שלנו בכתובת: https://www.almondo.co.il. בחנות הטבע אלמונדו תמצאו תמיד אוזן קשבת, לב אוהב ואת הטבע בתפארתו. ושיהיה לבריאות!