איך לעצב שולחן ואולם בערב חברה ולדאוג שהעובדים יצאו מרוצים?

עיצוב של שולחן ואולם בערב חברה עשויים להיות משימה של ממש. יחד עם זאת, בעזרת כמה טיפים פשוטים וקלים לביצוע, גם אתם תוכלו לעצב כמו מקצוענים וגם לדאוג שהעובדים יצאו מרוצים. רוצים לדעת כיצד? גלו הכל בכתבה הבאה.

תחימה דקורטיבית של האולם

שימוש חכם בקישוטים דקורטיביים, מהווים את המפתח ליצירת אפקט מזמין ומרשים כבר מהשנייה הראשונה. בדקו אילו זרי פרחים יתאימו לצרכים שלכם, נסו להציב אותם במקומות אסטרטגיים ברחבי המקום ואל תוותרו על סלסלות בפינה של כל אולם. כך, תוכלו לנצל את השטח העומד לרשותכם באופן חכם ולייצר אווירה מהנה.

בחירת מדויקת של מפות השולחן

בחירת מדויקת של המפות נחשבת לצעד בסיסי בעיצוב של כל שולחן. חשוב לדייק עם הגוונים וההדפסים, בכדי ליצור את הלוק אנד פיל המתאים ולהבהיר לעובדים שלכם שאתם חושבים עליהם. בעניין זה, חשוב לשים לב למידות של כל שולחן וגם לקוטר שלו. כך, תוכלו לבצע את הבחירה של המפה המתאימה באופן קל ופשוט.

כלים מעוצבים שמשדרים יוקרה 

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על צלחות והגשה איכותית של המזון. אבל לעיתים קרובות, שוכחים שהכל מתחיל מכלים מעוצבים שמאפשרים זאת ומעניקים את הוויב הנדרש לכל מנה. לכן, מומלץ לבחור כלים אשר יתאימו לסגנון הארוחה שאותה אתם מתכוונים להגיש ולפלטת הצבעים הדומיננטית באירוע שלכם.

אקססוריז שגונבים את ההצגה מהשנייה הראשונה

במידה והתקציב שלכם מוגבל, חשוב לשים לב לדברים הקטנים שיכולים לשדרג את אירוע החברה: האקססוריז! זה הזמן לחשוב באופן יצירתי עם הראנרים העומדים לרשותכם, לבדוק מה ניתן למחזר מאירוע החברה הקודם ולהתחיל לחשוב באופן יצירתי. לפעמים מפיות קטנות או חבקים מיוחדים יצליחו להעניק טוויסט עיצובי בתקציב שיתאים לחברה שלכם.  

לפנק. לפנק. לפנק. - את העובדים שלכם

 זה אולי טריוויאלי אולם בסופו של כל ערב גיבוש חייבים לפנק את העובדים עם משהו קטן. לא מדובר על פריט שהוא בהכרח יקר ערך אלא על העובדה שאתם חושבים עליהם ומעריכים את פועלם למען החברה. לכן הקפידו לא לשכוח מתנות לעובדים שלכם והשקיעו מחשבה עמוקה בסוג המתנה ובמשמעות שלה עבור כל עובד.

לסיכום: בכדי לעצב שולחן ואולם בערב חברה, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים. בחירה נכונה של אקססוריז דקורטיביים, כלים איכותיים ואפילו מתנה קטנה – יאפשרו לכם לדאוג שהעובדים יצאו מרוצים ויחכו לערב החברה הבא.