סיבה למסיבה עם יין לבן מומלץ

מתכננים אירוע פרטי? עורכים אירוע חברה? רוצים להפתיע את האורחים שלכם? מתנות באירועים פרטיים או באירועי חברות הפכו לדבר מקובל בשנים האחרונות יותר מבעבר. היום בכל אירוע אנחנו כאורחים מקבלים איזו מתנה קטנה כמזכרת, אם זה תמונות מצלם המגנטים, אם זה סוכריות ארוזות בקופסאות קטנות ואישיות ואם זה מתנות יותר גדולות כמו מארז בקבוקי יין או כל שי צנוע אחר שעולה על דעתכם. 

סיבה למסיבה או שי לחג ניתן להתאים מארזים לכל אירוע.

בעלי שמחות רבים רוצים להעניק לאורחים שלהם איזו מחווה קטנה באמצעותה הם מודים להם על השתתפותם באירוע שלהם. אנחנו רואים את זה באירועים פרטיים כמו: חתונות, בר מצוות, בריתות וכדומה. גם אתם יכולים להפתיע את האורחים שלכם עם איזו הפתעה קטנה, שי צנוע באירוע שלכם מצורף בתווית "מודים לכם מכל הלב" כדי שיהיה לאורחים שלכם מזכרת מהאירוע שלכם. 

לא רק באירועים פרטיים מעניקים מתנות כאות הוקרה להשתתפות באירוע, חברות וארגונים רבים מוציאים את העובדים לערבי גיבוש וימי כיף, באירועים אלו העובדים חוזרים לביתם עם שי שהחברה רכשה עבורם. בנוסף, בחגים אנחנו מקבלים מהחברה בה אנחנו עובדים שי לחג, בהתאם לחג עובדי צוות כוח אדם מארגנים שי שיפתיע את העובדים בסמוך לערב החג. 

מה השי הפופולרי ביותר שכל אחד ישמח לקבל?

בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה בהזמנת יינות מגוונים לאירועים פרטיים בין אם להגיש בשולחן ובין אם כדי להעניק לאורחים בלכתם ממקום האירוע. מהצד השני, באירועי חברות, ימי גיבוש וכיף אנחנו מוצאים כי חברות רבות מזמינות לעובדי החברה מארזי יין משולבים ביין אדום יין לבן מומלץ

מארזי היין הופכים ליותר ויותר פופולריים מהסיבה הפשוטה, ראשית צריכת היין בישראל עולה בכל שנה ואנשים מגלים את עולם היין יותר ויותר ושנית זו מתנה מוערכת ואיכותית שכיף לתת ומשמח לקבל. 

איך לשלב יין במארזי שי?

ישנם שמכינים מארז הכולל בקבוק יין אדום אחד ובקבוק יין לבן מומלץ אחד, את שניהם הם אורזים בצורה אלגנטית עם ברכה קטנה. דרך נוספת היא מארז יין ושוקולד, השילוב של יין ושוקולד ידוע כשילוב מנצח מארז גם חגיגי וגם טעים. 

לא סתם אנחנו רואים בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי שמחות ובכלל בכל אירוע שאנחנו הולכים אליו גם אם זה מהעבודה חלוקת מארזי שי בסיום האירוע. זה מאפשר לנותן המתנה הצנועה הזדמנות להודות לכם על השתתפותכם באירוע ולכם המקבלים זה משמח ונעים.