מתנות לבנות

סבב ימי ההולדת מוכר וידוע בקרב לא מעט הורים שלעיתים מוצאים את עצמכם בבעיה, "מה כדאי לקנות"? כאשר מדובר במסיבת יום הולדת חד פעמית זה דבר אחד, מאידך, כאשר מדברים על רצף ימי הולדת בהם יש לרכוש מתנות על תקן קבוע, חשוב לבחור מתנות יפות עם יתרון כלכלי. נשמע לכם מוכר? מחפשים לקנות מתנות לבנות במחיר שלא יעשוק לכם את הכיס וישמח את מי שתקבל את המתנה? במיוחד עבורכם הנה כמה רעיונות יוקרתיים אבל זולים במחיר למתנות מרגשות. 


מתנות לבנות במחיר זול 


השוק הפתוח מציע לא מעט הצעות אבל כפי שאתם יודעים אפשר ואפילו מומלץ למצוא מתנות במחיר אטרקטיבי ועדיין עם תחושה של יוקרתיות בלתי מתפשרת. אז אחד הרעיונות המוצעים כאן במסגרת רכישה מתנות לבנות מציג לכם זוג נעלי בית בצורת חד קרן, נעלי הבית מגיעות בשלל מידות ובצבעים מדהימים, הן זולות ושוות לכל כיס והן תמיד תוכלנה להעלות חיוך בעבור מי שיקבל אותן. מתנה נוספת מדהימה קשורה ביומני זיכרון, יש מי שבגיל הזה לא אוהב לכתוב ולשתף עם מישהו את זיכרונותיו? בדיוק בשלב הזה נכנסים לתמונה יומני חד הקרן הוורודים בצירוף עט מהודר ומעניקים מתנה למי שבאמת מחפש לרגש ולהתרגש. הצעה למתנה נוספת זולה במיוחד הינו סט של כוכבים זוהרים בחושך, כל מה שצריך זה לתלות אותם על הקיר, לבצע כיבוי אורות ולהרגיש במקום אחר – המקום המיוחד ביותר. רוצים להישאר בתקציב שהקצבתם לעצמכם? הנה לפניכם 100 כוכבים המודבקים על הקיר ויודעים להעניק את התחושה העילאית ביותר והכול במחיר של עד 20 שקלים בלבד! עדיין נמצאים על התקציב או שלא עברתם אותו? תמיד תוכלו לצרף למתנה ירח שאפשר לתלות – קוטרו 30 ס"מ והוא מעולה לשילוב עם הכוכבים שכבר קניתם ועיצוב החדר עצמו. 


מתנות לבנות בתקציב יקר יותר 


אם אתם לא עומדים בתקציב מסוים ואתם מעוניינים לספק מתנות לבנות בגובה של 100 ₪ ביותר שהרי הרשימה אף היא מכובדת לא פחות. אחת הדוגמאות היותר נפוצות הינה פרח רוקד ומנגן בעל יותר מ22 מנגינות. הפרח הזה לא רק רוקד, הוא גם יודע לנגן וכך בלחיצת כפתור אחת הוא יודע להוציא את המנגינה המועדפת עליכם. באמצעות שתי לחיצות ניתן להחליף ברגע את המנגינה וזו בהחלט מתנה מעולה לא רק לבנות אלא למשפחה כולה. 

בסיכום דבר, הילדים של היום שונים בתכלית השוני מהילדים שהייתם אתם, התחרותיות הינה מנת חלקם של לא מעט ילדים ובכדי שהילד שלכם לא ירגיש שונה יהיה עליכם לעשות את הדבר הנכון. האם חגיגת יום ההולדת קרבה יותר מתמיד? אם כן שלחו את הילד או הילדה שלכם למסיבה בעודכם זוכרים לצייד אותו במתנה שתכבד גם אתכם, אבל בעיקר אותו.